Kupujesz w sklepie internetowym, którego właścicielem jest:


F H U JARMAR
Jarosław Marmur
ul. Witosa 34
28-400 Pińczów
NIP: 6621028908


Zarejestrowanej przez Urząd Miasta Pińczowa

www.imprezczas.pl

.

REGULAMIN

*

 1. Ceny wszystkich artykułów w sklepie podane są w złotych i zawierają podatek VAT.
 2. Sprzedający zobowiązuję się na dostarczenie rzeczy bez wad z wyłączeniem wad zawartych w opisie jeśli takowe występują.
 3. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon fiskalny chyba, że Klient w czasie składania zamówienia zaznaczy opcję FAKTURA.
 4. Klient może dokonać zmiany w zamówieniu tylko i wyłącznie gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane.
 5. Nie ma możliwości anulowania lub zmiany zamówienia jeśli sklep poniósł koszty jego realizacji lub wysyłki.                                               Dotyczy w szczególności towarów na specjalne zamówienie.
 6. Zamówienia realizowane są zgodnie z warunkami dostawy po uprzednim opłaceniu wartości zamówienia.
 7. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane informacje były aktualne sklep www.imprezczas.plnie gwarantuje, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń cywilno-prawnych. Samo złożenie zamówienia poprzez Klienta nie stanowi podstawy do reklamacji i w świetle prawa nie jest zawarciem umowy kupna-sprzedaży.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 9. Informacje o towarach zamieszczone na stronie Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 10. Dane wprowadzone podczas rejestracji konta w sklepie internetowym są wykorzystywane przez nasza firmę wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie Państwa danych w naszej bazie danych, co jest niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.
  Nie udostępniamy, ani nie sprzedajemy danych osobowych naszych klientów innym firmom lub osobom. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, wszyscy zarejestrowani klienci mają prawo do wglądu do swoich danych, jak również do ich poprawiania lub usunięcia z naszej bazy danych.
 11. Zwrot pełnowartościowego towaru: Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. . W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności .W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: imprezczas@onet.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Jarosław Marmur, Witosa 34 28-400 Pińczów. Prawo do odstąpienia od umowy nie dotyczy towarów wyprodukowanych według specyfikacji klienta i na jego indywidualne zamówienie.
 12. Dokonując u nas zakupów wyrażasz zgodę na zawarcie w Twoim imieniu umowy z przewoźnikiem (poczta polska lub k-ex) w celu wysyłki zamówionego towaru.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć